Zdecydowanie POLECAM wszystkim "ciężarówkom" uczestnictwo w zajęciach Akademi Bociana :)
Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Tematy poruszane na zajęciach są pomocne w trakcie ciąży, porodu i macierzyństwa !!! PRZEmiłe Panie, które zawsze z uśmiechem na twarzy odpowiedzą na każde zadanie przez nas "przyszłe mamusie" pytanie :)

Nadawca: Anna DyśPrzyszłe mamusie!!!!Miłam przyjemność uczestniczyć w zajęciach przemiłych Pań Pani Renatki i Pani Iwonki sa perfekcjonistkami w przygotowaniu mam na przyjście maluszka służą fachową pomocą praktyczną i teoretyczną polecam jak najbardziej i oczywiście dziękuję za możliwość uczestniczenia w zajęciach :) Iwona i Nadia

Nadawca: Iwona TymorekDziewczyny - przyszłe mamusie;) polecam Wam szkołę rodzenia "Akademia Bociana". Ciekawie prowadzone zajęcia, te teoretyczne i te praktyczne. Każda z Nas dowiedziała się czegoś nowego co pozwoli Nam się lepiej przygotować do roli "dobrej mamusi" ;) Polacem zdecydowanie;)

Nadawca: Małgorzata J.
Polecam uczestnictwo w zajęciach Akademii Bociana. Zajęcia profesjonalnie prowadzone. Rodziłam 8 miesięcy temu, a cały czas mam kontakt z Paniami Położnymi, mogę dzwonić gdy mam problem w każdej chwili. Polecam wszystkim przyszłym rodzicom TĄ właśnie SZKOŁĘ RODZENIA.

Nadawca: Kasia z Maciusiem
Super szkoła, bardzo sympatyczne prowadzące Panie Położne,zajęcia teoretyczne i praktyczne ciekawe. Gorąco polecam uczestnictwo w "AKADEMII BOCIANA". Naprawdę warto.

Nadawca: Kasia S.
Cieszę się że trafiłam do TEJ szkoły rodzenia. Zajecia z Panią Iwoną i Renatą pozwoliły mi przygotować się do porodu oraz opieki nad noworodkiem w domu. Do tej pory obie Panie służą radą i pomocą. Dziękuję i polecam przyszłym mamom.

Nadawca: Aleksandra T.fajna szkoła

Nadawca: izaSzkoła Rodzenia Akademia Bociana prowadzona przez Panią Renatę i Iwonkę to profesjonalna i godna polecenia instytucja. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a plan zajęć wyczerpuje wszystkie niezbędne zagadnienia przygotowujące do porodu i opieki nad dzieckiem. W Szkole Rodzenia poznałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i uzyskałam materiały szkoleniowe, do których mogłam wrócić później. Dzięki położnym byłam spokojna, że pobyt w szpitalu niczym mnie nie zaskoczy. To bardzo ważne. Szczerze polecam, a od siebie gorące podziękowania za opiekę nad moim synkiem i mną po porodzie dla Pani Iwonki, położne są dyspozycyjne całą dobę i zawsze służą fachową pomocą. GORĄCO POLECAM

Nadawca: Agnieszka Strycharz z synkiemMiałam tą okazję uczestniczyć w kilku zajęciach organizowanych przez Szkołę Rodzenia Akademia Bociana. Niestety było ich kilka ponieważ za późno się dowiedziałam. Polecam ją przyszłym mamą. Dzięki radą Pani Iwony nie bałam się porodu i tego co czeka mnie po porodzie, czyli opieką nad córeczką. Gdy miałam jakieś wątpliwości, pytania dotyczące Zuzi wystarczył jeden telefon i wszystko stawało się proste.
Wraz z Zuzią dziękujemy za opiekę i to, że w tak ważnej sprawie miałam na kim polegać i uzyskać fachową pomoc.

Nadawca: Patrycja Szymańska z ZuzannąByłam na zajęciach w akademii bociana, zajęcia prowadzone bardzo ciekawie, miła atmosfera, bardzo ładny gabinet, sympatyczne panie położne zawsze przygotowane do zajęć z nowym tematem, polecam wszystkim przyszłym młodym rodzicom :)

Nadawca: JustynaŚwietna szkoła rodzenia!!! Gorąco polecam przyszłym rodzicom. W tej szkole panuje kameralna, rodzinna atmosfera, zajęcia oparte głównie na praktyce(oddechy, ćwiczenia), która przydaje się przy porodzie i opiece nad dzidzusiem. Cieszymy się że trafiliśmy do tej szkoły.

Nadawca: Małgosia z synkiemSzkoła godna polecenia! Czas na zajęciach mijał szybko, bo spędzałam go w bardzo miłej atmosferze. Panie starały się przekazać nam jak najwięcej informacji oraz odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nas pytania, dzięki czemu spokojniej oczekiwałam na przyjście mojego maleństwa ;) Po porodzie i powrocie do domu również mogłam liczyć na pomoc Pani Renatki, do której dzwoniłam, gdy pojawił się problemem.

Nadawca: Karolina z KubusiemDzięki Szkole Rodzenia Akademia Bociana uzyskaliśmy wraz z mężem dużo wiadomości na temat pielęgnacji niemowlęcia, co sprawiło, że zdobyliśmy większą pewność siebie oraz z optymizmem czekaliśmy na narodziny naszej córeczki. Panie prowadzące zajęcia są dyspozycyjne, zawsze gotowe pomagać i odpowiadać na nurtujące nas pytania, budzą ogólnie sympatię.
Uczestnictwo w Szkole Rodzenia spowodowało, że do porodu byłam w pełni przygotowana i pozytywnie nastawiona. Chciałabym podziękować paniom prowadzącym za zaangażowanie. Szkołę Rodzenia Akademia Bociana polecam wszystkim przyszłym mamom.

Nadawca: Karolina Sławińska z córeczką RozalkąBardzo polecam uczestnictwo w zajęciach szkoły rodzenia, dzięki tym zajęciom dowiedziałam się bardzo dużo nie tylko na temat porodu i ciąży, ale również opieki nad noworodkiem. Dostałam listę rzeczy które należy zabrać ze sobą do szpitala, oraz dowiedziałam się jak skompletować wyprawkę dla malucha. Mogłam w przyjemnej i przyjaznej atmosferze wymienić się spostrzeżeniami na temat przebiegu ciąży, oraz liczyć na fachową poradę. Po powrocie do domu z noworodkiem byłam spokojniejsza, gdyż widziałam jak opiekować się dzieckiem, oraz czego mogę spodziewać się w tych pierwszych dniach. Dzięki uczestnictwie w zajęciach dowiedziałam się dużo o karmieniu piersią i nie przestraszyłam się początkowych trudności, moje maleństwo skończyło już 3 miesiące i cały czas karmione jest tylko piersią. Dowiedziałam się również dużo o różnego rodzaju nowościach na rynku kosmetycznym. Jeszcze raz gorąco polecam zapisanie się na zajęcia. Dziękuję Paniom prowadzącym zajęcia za fachowe porady, miłą atmosferę, a także gotowość udzielenia pomocy i porad również po porodzie i powrocie do domu z maleństwem.
Jola z synkiem Wiktorkiem

Nadawca: Jolanta OlszewskaWypełnij poniższy formularz aby dodać opinię o naszej szkole.

Opinia:
Imię i nazwisko
Adres e-mail
   


Wyświetlono razy.
© ROBSONet.pl